Hakkımızda


Ç ankayapı 2020 Yılı kasım ayında kurulan ÇANKAYAPI betonarme ve çelik üstyapıların projelendirilmesi ve danışmanlık hizmeti vermek üzere genç dinamik ve yenilikçi teknik kadrosu ile faaliyetlerine başlamıştır.

Proje ve iş geliştirmede müşterilerimize ve iş ortaklarımıza yenilikçi çözümler sunan firmamız mühendisliğin “Emniyet, Ekonomi ve Estetik” ilkesini benimseyerek çalışmaktadır.

 

Vizyon ve Misyonumuz


Vizyonumuz

Sektörümüzdeki yenilikçi ve ileri teknolojileri, mühendislik becerileri ile harmanlayarak müşterilerimize ve iş ortaklarımıza kaliteli ve ekonomik yapı çözümleri sunma ve sunduğumuz hizmetin kalitesiyle sektörümüzde en çok tercih edilen inşaat firması olmak.


 

İş Sağlığı ve Güvenliği Politikamız

  • İş sağlığı ve Güvenliği konuları ile ilgili tüm ulusal kanun ve yönetmeliklere uymak, uluslararası standartlar doğrultusunda hareket etmek.
  • İş sağlığı ve Güvenliği yönetim programları oluşturmak, önemli iş sağlığı güvenliği risklerini ortaya çıkarmak, önleyici faaliyetlerde bulunmak ve sürekli iyileştirme için hedefler belirlemek.
  • Şartlara uygunluğun sürekliliği için İş Güvenliği politikasını periyodik olarak gözden geçirmek. 
Yukarıda sözü edilen politikaları yerine getirebilmek için firmamız programlar ve planlar oluşturmakta ve takibini sağlamaktadır.